“Zdrowie, uroda i seks” – pod takim tytułem 8 marca odbędzie się bezpłatna konferencja z okazji Dnia Kobiet dla pielęgniarek i położnych. Organizatorem jest Warszawska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych.

W programie konferencji, która odbędzie się w godz. 10.00-15.30 w siedzibie Warszawskiej OIPiP przy ul. Żelaznej 59 w Warszawie, przewidziano trzy sesje tematyczne.

W pierwszej sesji, zatytułowanej “Zdrowie”, można będzie m.in. wysłuchać wykładu “Jak dbać o swoje biodra – bliskie spotkania z dietetyczką” (mgr Milena Nosek, dietetyczka kliniczna i psychodietetyczka z Wyższej Szkoły Rehabilitacji Humanum), dowiedzieć się, jak praca zmianowa wpływa na zdrowie (dr n. o zdr. Zofia Sienkiewicz z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego) i ugruntować swoją wiedzę na temat prawidłowego samobadania piersi.

W drugiej sesji, poświęconej urodzie, uczestniczki konferencji poznają tajniki skutecznej pielęgnacji skóry i makijażu (Aleksandra Sopel z Nu Skin) i zapoznają się z zasadami refleksologii twarzy (mgr Magdalena Mielczarek, pielęgniarka i kosmetolożka).

Bardzo ciekawie zapowiada się również trzecia sesja (“Seks”), w której wystąpią dr Konrad Maj, kierownik Centrum Innowacji Społecznych i Technologicznych “HumanTech”, Karolina Sawośko, fizjoterapeutka i Karolina Isio-Kurpińska, psychoterapeutka. Mowa będzie m.in. o budowaniu relacji w związku.

Program konferencji dostępny jest tutaj. Obowiązują na nią zapisy pod adresem mailowym: merytoryczny@woipip.pl.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, więc liczy się kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz