23 maja o godz. 18.00 rozpocznie się kolejny webinar organizowany w ramach Akademii Pielęgniarstwa Onkologicznego. Tym razem tematem będą “Dobre praktyki w opiece nad pacjentem”.

W programie wydarzenia, które odbędzie się online, zaplanowano wykłady na temat podskórnych form podawania leków onkologicznych, prehabilitacji żywieniowej w onkologii, zasad pielęgnacji i obsługi portów naczyniowych, istotnych różnic między chemioterapią, leczeniem celowanym i immunoterapią, histerektomii w leczeniu raka endometrium oraz chemioterapii w warunkach domowych.

Wykładowcami będą specjaliści z Opolskiego Centrum Onkologii, Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie — Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, Szpitala Klinicznego im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie i Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach.

Chcąc wziąć udział w webinarze, trzeba się zarejestrować tutaj. W tym samym miejscu można również pobrać program w wersji elektronicznej.

Webinar odbędzie się pod patronatem honorowym Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej i Fundacji Tam i z Powrotem.

Dodaj komentarz