We wtorek (23 stycznia) w godz. 19.00-20.30 odbędzie się pierwszy w języku polskim webinar Europejskiego Towarzystwa Pielęgniarek Dializacyjnych i Transplantacyjnych (EDTNA/ERCA) zatytułowany “Wybrane aspekty opieki nad pacjentem po transplantacji nerki”. Udział w nim jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

W ramach bezpłatnego webinaru dla pielęgniarek poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Opinie pracowników ochrony zdrowia na temat przeszczepiania narządów – Anna Kliś, magister pielęgniarstwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa nefrologicznego.
  • Ocena świadomości zdrowotnej dotyczącej nowotworów u pacjentów po przeszczepie nerek – Beata Białobrzeska, magister pielęgniarstwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa nefrologicznego.
  • Zaburzenia depresyjne u pacjentów po przeszczepie nerki – Aneta Trzcińska, magister pielęgniarstwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa nefrologicznego.

Webinar “Wybrane aspekty opieki nad pacjentem po transplantacji nerki” jest pierwszym z całego cyklu bezpłatnych spotkań zaplanowanych w 2024 roku. Udział w nim jest całkowicie bezpłatny, ale trzeba się na niego jak najszybciej zarejestrować tutaj.

Dodaj komentarz