7 listopada 2023 r., to data, którą pielęgniarki i położne POZ powinny wpisać w swój kalendarz. V Ogólnopolski Kongres Pielęgniarek i Położnych, pod hasłem “Wiem, więc szczepię”, zaprasza do udziału w trzech bezpłatnych sesjach, na których omawiane będą aspekty szczepień ochronnych i wiele innych ważnych kwestii z dziedziny medycyny.

Zaproszenie dla pielęgniarek i położnych na kongres “Wiem, więc szczepię”

Pielęgniarki i położne mają okazję pogłębić swoją wiedzę na temat szczepień ochronnych i nie tylko. Kongres, który odbędzie się 7 listopada 2023 r., to znakomita okazja do nauki i wymiany doświadczeń. Istotne jest by być na bieżąco z najnowszymi informacjami medycznymi i przekazywać je pacjentom. Dlatego też, warto zarejestrować się na tą konferencję.

Sesje kongresowe – szczepienie, komunikacja, prawo

SESJA I – 7 listopada 2023 r.: Omawiane będą metody łagodzenia bólu w trakcie i po szczepieniu ochronnym, jak modyfikować kalendarz szczepień ochronnych oraz postępowanie po szczepieniach ochronnych. Sesję zakończy wykład na temat profilaktyki inwazyjnej choroby meningokokowej.

SESJA II – 14 listopada 2023 r.: Tematem przewodnim będzie komunikacja w praktyce medycznej. Dowiedz się, jak efektywnie rozmawiać z pacjentami na temat szczepień oraz jak pielęgniarka i lekarz mogą wspólnie działać na rzecz informowania pacjentów.

SESJA III – 21 listopada 2023 r.: Ostatnia sesja poświęcona jest prawom i obowiązkom pielęgniarek w kontekście szczepień ochronnych. Poznasz także kwestie kar za nieszczepienie i istnienie systemu odszkodowawczego za NOP. Czy rzeczywiście istnieje wycofywanie szczepień przeciwko HPV? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz podczas tego spotkania.

Otwarta rejestracja

Formularz zgłoszeniowy na V Ogólnopolski Kongres Pielęgniarek i Położnych znajduje się na stronie www.wiemwiecszczepie.pl. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia można również uzyskać wysyłając zapytanie na adres mailowy kontakt@wiemwiecszczepie.pl.

Dodaj komentarz